prośba o przycięcie.gałęzi

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 września 2018, 10:9
Poza uprawnieniami
proszę o przyciecie gałęzi 2 drzew znajdujących się przy ulicy Wojska Polskiego w Kołobrzegu. światło przevija się przez gęsto zaliścione gałęziw drzew. jedno przy przejściu dla pieszych przy sklepie fresh, drugi kasztan na wysokości sklepu gama.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres uprawnień. Konieczność odsłonięcia opraw oświetleniowych zgłoszono zarządcy drogi. 2 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...