zapadnięta płytka w deptaku przy ul. Emilii Gierczak

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 7 września 2018, 8:22
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawienie zapadniętej płytki chodnikowej w deptaku przy ul. Emilii Gierczak 34. Zapadnięta, ruchoma płytka stwarza realne zagrożenie upadku przy zejściu schodami do lok. użytkowego. Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...