LAMPA OŚWIETLAJĄCA KORONĘ DRZEWA

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 8 września 2018, 17:2
Poza uprawnieniami
Witam Państwa. Proszę o interwencję w sprawie przycięcia korony drzewa. drzewo stoi na ulicy koszalińskiej obok skrzynki elektrycznej przy skrzyżowaniu z ul. wschodnią. Lampa oświetla koronę a nie jezdnię. często w tym miejscu przebiegają osoby na drugą stronę ulicy. pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Nieruchomość, na której znajduje się drzewo jest administrowana przez GENERALNĄ DYREKCJĘ DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD W WARSZAWIE.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...