Źle działający zegar na budynku dworca pkp

Inne

Zgłoszono 8 września 2018, 17:9
Poza uprawnieniami
temat ciągnący się od kilku lat Proszę o interwencję w sprawie zegara na budynku dworca pkp. zdjecie zrobione o godz. 9,15 a na zegrze 8,46. Kilkanaście osób które w tym roku spóźniło się na pociąg ale pkp nic sobie z tym nie robi. moze wam uda sie ruszyć ten BETON i w końcu ustawić zegar bo wstyd jest na całą Polskę. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Zgłoszenia należy dokonać pod adresem www.plk-sa.pl. Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...