Znak koniec ścieżki rowerowej

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 8 września 2018, 20:9
Ukończone

Przed

Po

Na skrzyżowaniu ul. Zwycięzców z ul. Solną, stoi znak koniec ścieżki rowerowej, skoro ścieżka wyznaczona jest do przejścia dla pieszych z przejazdem dla rowerzystów przez ul. Solną. Nie ma tam moim zdaniem zasadności umiejscowienia w tym miejscu tego znaku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Znak drogowy C-13a ( koniec ścieżki rowerowej ) został zdemontowany .Dziękujemy za zgłoszenie. Zespół Usterka Kołobrzeg 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...