Ścieżka rowerowa

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 8 września 2018, 20:15
Ukończone

Przed

Po

Przy ul. Żurawia na wysokości Państwowej Straży Pożarnej zapadła się ścieżka rowerowa. Trochę dalej w stronę sklepu PSB Mrówka ścieżka w jednym miejscu jest wybrzuszona.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Ścieżka rowerowa zastała naprawiona. Zespół Usterka Kołobrzeg 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...