Łącznik ul. Krakowskiej z Opolską

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 8 września 2018, 20:21
W realizacji
Po raz kolejny zgłaszam uwagi do tego miejsca. Miejsce to nie jest regularnie koszone i wygląda tak jak na zdjęciu. Trawa nie wykoszona, śmieci leżące w trawie i zwisające grube pędy jeżyny. Za rogiem od strony przedszkola wygląda tak samo. Przypominam że chodzi tam bardzo dużo dzieci do szkoły z okolicznych domów.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...