Studzienka

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 8 września 2018, 20:25
Ukończone

Przed

Po

Na ulicy Szarych Szeregów na przejściu dla pieszych na wysokości sklepu meblowego Bodzio studzienka utrudnia przejazd samochodem z powodu jej wybrzuszenia (zapadnięcia się kostki brukowej)

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...