Dzikie wysypisko.

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 10 września 2018, 9:20
W realizacji
Dzikie wysypisko prawdopodobnie z okolicznej budowy.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...