Ścieżka rowerowa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 10 września 2018, 9:26
Ukończone

Przed

Po

Proszę o przycięcie drzew rosnących wzdłuż ul. Kossaka oraz krzaka w przy ścieżce rowerowej przy Kościele przy Św. Wojciecha (tam ktoś już sam połamał kilka gałęzi). Zwisające zbyt nisko gałęzie utrudniają przejazd rowerem po ścieżce rowerowej, jak i przejście pieszym. Nisko zwisające gałęzie ograniczają widoczność na skrzyżowaniu Kossaka z Różaną. Dodatkowo ścieżka na tym odcinku coraz bardziej zarasta po bokach. W kilka miejscach jest zapadnięta, szczególnie od skrzyżowania Kossaka z Różaną do skrzyżowania z ul. Witosa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. poprawiono skrajnie drogową nad ścieżką. Dziękujemy za informację. Zespół Usterka Kołobrzeg. 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Referatu Drogowego Wydziału Komunalnego (K-DR).
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...