Zalegające liście wzdłuż muru na ul. Łopuskiego.

Inne

Zgłoszono 10 września 2018, 9:29
Poza uprawnieniami
Zalegające liście wzdłuż muru przy I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu na ulicy Łopuskiego. Po opadach deszczu jest tam bardzo ślisko i zazwyczaj liście nie są sprzątane.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.Proszę o kontakt z Zarządca terenu do którego przylega chodnik sekretariat@lokopernik.pl . Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...