Uszkodzony chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 10 września 2018, 21:50
Ukończone
Dojście do Szkoły Podstawowej nr 6 od strony ul. Opolskiej wygląda tak jak na zdjęciu. Jedna połowa chodnika to sfatygowany asfalt, a druga połowa skruszony beton z licznymi dziurami. Może można by było coś z tym zrobić? Najlepiej to wymienić na kostkę brukową ten krótki, acz mogący powodować, szczególnie zimą, zagrożenie dla zdrowia przechodzących tam dzieci.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Obecna nawierzchnia zostanie wymieniona na nawierzchnię z kostki betonowej brukowej.
Ze względu na znaczy zakres robót prace zostaną wykonane w terminie di 30 listopada 2018 roku.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...