Uszkodzone metalowe ogrodzenie

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 6 czerwca 2017, 12:49
Ukończone

Przed

Po

Jeden element ogrodzenia metalowego przy ścieżce spacerowej pomiędzy Pomnikiem Zaślubin, a Latarnią Morską jest wyrwany z ogrodzenia

Historia zgłoszenia

Ukończone Dziękujemy za dokonane zgłoszenie. Pragniemy poinformować, że zerwany element ogrodzenia (ramka z siatką) został przymocowany (przyspawany) do słupków ogrodzeniowych. Zespół Usterka Kołobrzeg. 3 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...