Przycięcie drzewa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 11 września 2018, 20:28
Ukończone

Przed

Po

Proszę o przycięcie gałęzi ograniczających widoczność na skrzyżowaniu ulicy Łososiowej z ul. Albatrosa

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Drzewo zostało poddane zabiegowi przycięto gałęzie. UZyskano lepszą widoczność na skrzyżowaniu. Dziękujemy za informacę. Zespół Usterka Kołobrzeg. 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji prze referat K-DR (dot. :pas drogowego).
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...