DZIKIE WYSYPISKO ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 16 września 2018, 14:22
Ukończone

Przed

Po

Po raz kolejny ktoś za Szkołą Podstawową nr 7, w pobliżu bocznicy kolejowej podrzucił śmieci. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie"

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...