Śmieci na terenie zielonym przy ramie kolejowej - ul. Myśliwska

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 17 września 2018, 11:4
Ukończone
Na terenie zielonym przy ramie kolejowej przy ulicy Myśliwskiej jest kilka miejsc, w których zaczynają dominować śmieci nad zielenią. W związku z tym przydałoby się przeprowadzenie kompleksowe oczyszczenie terenu wraz z wykonaniem koszenia trawy na tym terenie. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie"

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...