uszkodzone oświetlenie przystanku

Zniszczony przystanek

Zgłoszono 20 września 2018, 11:25
Poza uprawnieniami
oświetlenie przystanku przed szpitalem jest uszkodzone. po zmroku cały czas miga.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Komunikacja Miejska nie jest właścicielem, ani zarządcą wiat przystankowych. Sprawa została przekazana do właściciela. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...