uszkodzony chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 20 września 2018, 11:38
W realizacji
Na 1,5 metrowym odcinku chodnika w okolicy banku i baru Barbados, przy ulicy Giełdowej, w wyniku zapadania się kostki brukowej powstało w chodniku wgłębienie. Jest to szczególnie niebezpieczne dla osób starszych. Słyszałem o kilku upadkach. Osobiście również pomagałem w tym miejscu wstać sędziwej Niemce. Podczas opadów deszczu tworzy się duża kałuża uniemożliwiająca swobodne przejście.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...