Drzewa do przycięcia przy Żółkiewskiego 5

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 20 września 2018, 15:5
Ukończone
W imieniu mieszkanki bloku przy Żółkiewskiego 5 proszę o podcięcie znajdujących się tam drzew, które pylą przez co są uciążliwe dla alergików, a także zasłaniają widok z okien.

Historia zgłoszenia

Ukończone Poniżej przekazuje się stanowisko Referatu Drogowego Wydziału Komunalnego na przedmiotowe zgłoszenie :
"Odpowiadając na zgłoszenie w aplikacji Usterka uprzejmie informuję, iż prace pielęgnacyjne drzew rosnących w pasie drogowym ul. Żółkiewskiego w Kołobrzegu (przy budynku mieszkalnym nr 5) były wykonywane na prośbę mieszkańców na przełomie lipca i sierpnia br. zgodnie z zachowaniem prawidłowych technik chirurgii i pielęgnacji drzew. W chwili obecnej brak jest zasadności dokonywania dodatkowych cięć redukujących ich korony. Przedmiotowe drzewa są w dobrej kondycji zdrowotnej, brak jest kolizji w stosunku do przyległej zabudowy mieszkaniowej, zachowana jest skrajnia nad drogą.
Mając na uwadze powyższe, ww. drzewa zostaną poddane ponownej ocenie w przyszłym okresie wegetacyjnym, która wskaże lub wyeliminuje konieczność dokonania cięć przedmiotowych drzew."

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do Referatu Drogowego - drzewostan stanowi zieleń przydrożną.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...