Drzewa do przycięcia przy Bema

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 20 września 2018, 15:18
Ukończone

Przed

Po

Na wniosek właściciela kiosku oraz mieszkańców ul. Bema proszę o przycięcie znajdujących się tam drzew, które rzucają cień na okolicę oraz zasłaniają widok z okna.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie nie będzie realizowane . Nie stwierdza się negatwnego oddziaływania drzew.
Zespół Usterka
3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do analizy.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...