NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. MARIACKA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 23 września 2018, 16:38
Ukończone

Przed

Po

22.09.2018- Zauważono niedziałające oświetlenie przy ulicy Mariackiej. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...