Nie świeci latarnia uliczna

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 24 września 2018, 13:1
W realizacji
Witam na przeciwko posesji na ul. Michałowskiego 30 nie działa latarnia oświetleniowa. Latarnia oświetla ulicę oraz dodatkowo przejście dla pieszych oraz okolice skrzyżowania z ulicą Św. Wojciecha. Proszę o szybką interwencję i usunięcie usterki.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...