Latarnia uliczna na Rubinowej przy nr. 44 (ostatnia)

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 7 czerwca 2017, 9:56
Ukończone
Nie świeci, czasem mruga.

Historia zgłoszenia

Ukończone W dniu wczorajszym Wykonawca poinformował nas o usunięciu usterki. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Usuniecie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
3 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...