Podczele, ul. Nowogródzka - uszkodzony spowalniacz

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz

Zgłoszono 26 września 2018, 8:48
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawienie uszkodzonego spowalniacza (element spowalniacza znajduje się kilkanaście metrów dalej) przy ul. Nowogródzkiej. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...