Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 27 września 2018, 9:32
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawienie niedziałających lamp na ulicy Łopuskiego przy Wenedzie .

Historia zgłoszenia

Ukończone Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Prace zrealizowano w dniu 27 wrzesnia 2018 r.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
W realizacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Właściciel oświetlenia poinformował, że w dniu dzisiejszym
przystąpi do usunięcia awarii>
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...