brudne stojaki rowerowe

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 29 września 2018, 12:13
Ukończone

Przed

Po

Zabrudzone od kochanych gołębi a konkretnie od ich odchodów :-)

Historia zgłoszenia

Ukończone Informuję, że zgłoszenie zostało zrealizowane w dniu 09.10.2018 roku. Usterka została usunięta poprzez wyczyszczenie stojaków rowerowych. Informuję jednocześnie,że zabrudzenia powstają na skutek dokarmiania ptaków przez mieszkańców w tym konkretnym miejscu i sytuacja została zgłoszona do Straży Miejskiej Kołobrzeg gdyż jest to czyn zabroniony zgodnie z przepisami kodeksu wykroczeń. Zespół Usterka Kołobrzeg. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...