DZIKIE WYSYPISKO ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 30 września 2018, 19:1
Ukończone

Przed

Po

Nie rozumiem dlaczego dodaliście Państwo moje zgłoszenie do ukończonych, ponieważ byłem w dniu dzisiejszym w opisywanym miejscu za Szkołą Podstawową nr 7,gdzie ktoś w pobliżu bocznicy kolejowej podrzucił śmieci i z przykrością informuję,że śmieci te nadal nie zostały uporządkowane. W związku z tym ponawiam swoją prośbę o ich uprzątnięcie. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...