zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 3 października 2018, 10:12
Ukończone

Przed

Po

Proszę o naprawienie chodnika na ul, Łopuskiego przy Wenedzie . Po każdym opadzie deszczu stoi woda .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...