uszkodzona.nawierzchnia.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 3 października 2018, 19:20
Poza uprawnieniami
zgłoszenie piszę po raz 3 w ciągu roku. zapewne po raz 3 odeśła je państwo do TBSu a oni nadal nic nie zrobią. uliczka przed budynkiem.nalezy do TBS blok Koszalińska 62-66. Mieszkańcy maja i pourywane zawieszenia dzieci i osoby starsze po deszczu nie maja jak przejść lub wyjść z klatki. kałuże siegają 20 cm. jedno zdjecie to za malo by pokazać jak borykamy się z tymi problemami. prosimy o pomoc w naprawie nawierzchni.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
Właścicielem tego terenu jest Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Artyleryjskiej 3
3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...