Tablica poległych żołnierzy

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 października 2018, 10:40
Ukończone

Przed

Po

Tablica upamiętniająca poległych żołnierzy umieszczona na murze gazowni znajduje się w otoczeniu krzewów i drzewek, które czynią ją ledwie widoczną. Teren jest porośnięty krzewami wkraczającymi na ponad połowę chodnika, co utrudnia komunikację pieszo-rowerową. Zarośnięty i zaniedbany rejon pomnika staje się wysypiskiem śmieci z pobliskiej restauracji McDonald jak i kierowców z parkingu przy L"Clerku. Pomnik jest też mało widoczny dla mieszkańców i przyjezdnych.Zgodnie z ustawą z dnia 23.07.2003r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami proszę o wydanie decyzji nakazującej uporządkowanie terenu lub zobowiązania dla odpowiedzialnych do doprowadzenia zabytku do jak najlepszego stanu w trybie art. 45 ust. 1 pkt 1 i 2.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Obiekt jest zadbany . Będzie podlegal również dalszym zabiegom pielęgnacyjnym.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Bura KOserwatora Zabytków.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...