niedziałający infokiosk

Niedziałający infokiosk

Zgłoszono 5 października 2018, 11:23
Ukończone
przy kortach tenisowych, obok nowej fontann, od kilku tygodni nie działa infokiosk. z komunikatu wyświetlanego na ekranie wynika, że nie ma połączenia z internetem

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Zespół Usterka Kołobrzeg 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie w realizacji - usuwanie problemów z łącznością. Zespół Usterka Kołobrzeg 2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...