Uliczka osiedlowa

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 12 października 2018, 8:35
Poza uprawnieniami
Dziura na uliczce osiedlowej, wjeżdżając do wieżowca 16a,b na ul. Zygmuntowskiej.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Zespół Usterka Kołobrzeg
Teren ten jest w zarządzie Kołobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...