Słabe oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 15 października 2018, 19:19
Odmowa
Bardzo słabe oświetlenie na drodze rowerowej przy ul. FREDRY / CHODKIEWICZA.

Historia zgłoszenia

Odmowa Nie stwierdzono aby nie działały latarnie. Na wskazanym skrzyżowaniu z ul. Chodkiewicza jest rzeczywiście obszar wymagający poprawy oświetlenia. Zwrócimy się do właściciela oświetlenia o rozwiązanie tego problemu. 2 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...