Ul. Kossaka - tuje wystają pół metra na chodnik.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 16 października 2018, 19:24
Ukończone
Proszę zdyscyplinować właściciela tui wyrastających poza ogrodzenie posesji by je przyciął. Nie można się swobodnie minąć gdy idzie ktoś z przeciwka.

Historia zgłoszenia

Ukończone Właściciel nieruchomości przy ul. Kossaka w Kołobrzegu został w dniu 19.10.2018r pisemnie poinformowany przez Referat Drowy Wydziału KOmunalnego o konieczności wykonania prac pielęgnacyjnych żywopłotu tj. przycięcia tak aby umożliwić właściwe warunki komunikacyjne. Od właściciela nieruchomości nie wpłynęła żadna informacja zwrotna w przedmiotowej sprawie. Z początkiem nowego roku, po wyłonieniu wykonawcy tego typu prac, planowane jest wykonanie zastępcze (na koszt właściciela).
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Referatu Drogowego.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...