Zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 23 października 2018, 7:23
Ukończone

Przed

Po

Na ul. ppor. E. Łopuskiego 23 na wprost drzwi wejściowych do Korporacji Weneda II, kolejny zapadnięty chodnik.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...