Dziura

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 23 października 2018, 7:31
Poza uprawnieniami
Na ul. Zygmuntowskiej przy wjeździe na uliczkę osiedlową do wieżowców 16 a i b, jest kilka dziur.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Zespół Usterka Kołobrzeg
Teren ten jest w zarządzie Kołobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...