studzienki

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 23 października 2018, 15:37
Ukończone

Przed

Po

niedrożne, zapadnięte studzienki kanalizacji deszczowej ulica Klonowa na wysokości posesji 12u, 13

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane poprzez wyczyszczenie i udrożnienie wpustów ulicznych. Dziękujemy za zgłoszenie. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespól Usterka KoŁobrzeg 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...