Zdewastowana tablica informacyjna

Inne

Zgłoszono 7 czerwca 2017, 15:0
Ukończone

Przed

Po

Witam, w Parku im. Generała Dąbrowskiego, przy mostku znajduje się zdewastowana tablica informacyjna. Jest pomazana, nieczytelna i mało estetyczna. Proszę o interwencję i naprawę.

Historia zgłoszenia

Ukończone Pragniemy poinformować, że zgłoszenie zostało zrealizowane. Zdewastowana tablica informacyjna w Parku im. Generała Dąbrowskiego została naprawiona.
W załączeniu dokumentacja fotograficzna.
Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Dziękujemy za informację.
Przygotowywane jest zlecenie na usunięcie szkody. Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Prace naprawcze zostaną wykonane do dnia 10 czerwca 2017 roku.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe. Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...