Uszkodzony kosz

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 25 października 2018, 21:57
Ukończone
Uszkodzony kosz przy chodniku obok kortu tenisowego na os. OGRODY.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Kosz został wymieniony.
Pozdrawiamy
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
W realizacji Zlecono MZZDiOŚ wykonanie naprawy mocowania kosza. Usterka zostanie usunięta w najkrótszym możliwym terminie. Zespół Usterka Kołobrzeg. 6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie przekazane do weryfikacji. zespół Usterka Kołobrzeg. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...