Zygmuntowka 5

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 29 października 2018, 11:53
Ukończone

Przed

Po

Witam Pomiędzy klatkami zygmuntowka 5 I 6 od strony parsety jest spowalniacz ruchu na drodze wewnętrznej z polbruku, uległ znacznemu wybrzuszeniu i uniemożliwia przejazd samochodów o niskim podwoziu powodując ich uszkodzenie. Proszę o podniesienie polbruku w okolicach spowalniacza lub obniżenie spowalniacza.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...