Niedziałające oświetlenie nad przejściem dla pieszych, ul. Zwycięzców

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 30 października 2018, 9:32
Ukończone
Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia nad przejściem dla pieszych przy ul. Zwycięzców (vis a vis baru Syrena). Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za zgłoszenie awarii.
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...