Pomalowany znak informacyjny

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 8 czerwca 2017, 9:32
Ukończone
Zdewastowany, nieestetyczny znak informujący o toalecie

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Znak został wymieniony. Jeszcze raz dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Zmiana kategorii z 'inne' na 'uszkodzony znak' 11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...