Nie działa oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 31 października 2018, 12:3
Ukończone
Na wysokości smażalni PIRANIA nie działa oświetlenie ścieżki rowerowej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 dni temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...