Zdekompletowany śmietnik - niebieski okragły

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 6 listopada 2018, 8:22
Ukończone
W parku przy Baszcie Lontowej przy ławkach stoi zdekompletowany nowy śmietnik. Odkręcona została jego górna część i poturlana w stonę JPII. Jego zdemontowana część teraz stoi w krzakach przy przejściu przy alei JPII. Skrzyżowanie JPII, a Ratuszowa. Zdjęcie prezentuje miejsce przebywania odkręconej części.

Historia zgłoszenia

Ukończone Kosz został niezwłocznie skompleetowany. Dziękujemy za przekazaną informację. Zespół Usterks Kołobrzeg. 4 dni temu
W realizacji Zlecono założenie pokrywy wierzhniej. Zespół USterka Kołobrzeg. 4 dni temu
Do weryfikacji WEryfikacja . Zespół Usterka Kołobrzeg. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...