Śmieci na plaży

Zanieczyszczenia na plaży

Zgłoszono 8 czerwca 2017, 10:49
Ukończone

Przed

Po

Na kołobrzeskiej plaży jest bardzo dużo śmieci

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...