Zapchany odpływ.

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna

Zgłoszono 20 listopada 2018, 8:59
Ukończone
Zapchany odpływ przy źródełku wody solankowej - ulica Solna

Historia zgłoszenia

Ukończone Dziękujemy za zgłoszenie, odpływ został naprawiony, usterkę usunięto.
Zespół usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...