Uszkodzony słupek drogowy - Ul. Wielkopolska/Mazowiecka

Inne

Zgłoszono 22 listopada 2018, 16:41
Poza uprawnieniami
Uszkodzony słupek drogowy przy wyjeździe z ulicy Wielkopolskiej w ulicę Mazowiecką.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.Sprawę należy zgłosić do zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu pisząc pismo informujące o zaistniałej sytuacji. Należy je złożyć ososbiście w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu ( ul. Gryfitów 8 )lub drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres: sekretariat@zdp.kolobrzeg.pl.
Można także monitować bezpośrednio do Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu(Plac Ratuszowy 1)lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie www.powiat.kolobrzeg.pl/kontakt.html.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...