Uszkodzony przycisk do wywoływania komunikatów głosowych na słupie informacyjnym przy przystanku autobusowym Grochowska

Zniszczony przystanek

Zgłoszono 26 listopada 2018, 2:57
Odmowa
Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego przycisku na multimedialnym słupie informacyjnym przy przystanku autobusowym Grochowska (dz. nr 153/1 ob. ew. nr 13 MK). Od lat przycisk ten jest zablokowany i jego wciśnięcie jest niemożliwe. Na brak tej funkcjonalności skarżą się osoby niepełnosprawne - niedowidzące i niewidome. Jeżeli przycisk ten został zablokowany celowo - ze względu na zbyt dużą uciążliwość związaną z natężeniem dźwięku dla okolicznych mieszkańców, to również proszę o przywrócenie pełnej funkcjonalności przy jednoczesnym zmniejszeniu głośności komunikatów dźwiękowych. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie"

Historia zgłoszenia

Odmowa Przycisk został wyłączony na prośbę mieszkańców okolicznych mieszkań.
Producent oprogramowania przekazał nam informację, że nie ma możliwości ściszania zapowiedzi.
5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie przekazane do producenta. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...