Śliska nawierzchnia chodnika na moście nad Kanałem Drzewnym.

Inne

Zgłoszono 28 listopada 2018, 13:18
Ukończone
Zastosowana powłoka na tym chodniku jest bardzo śliska przy temperaturach ujemnych. Pomimo naturalnego ścierania przez przechodniów wciąż są fragmenty gdzie jest bardzo ślisko i stwarza to zagrożenie dla ludzi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Informuję,że przedmiotowy odcinek został uszorstniony kruszywem, mieszanką kruszywa oraz środkami chemicznymi celem zwalczenia śliskości. Zwrócono również uwagę MZZDiOŚ ,aby w przyszłości nie dochodziło do podobnych sytuacji .Dziękujemy za zgłoszenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do MZZDiOŚ , który jest odpowiedzialny za utrzymanie zimowe pasów drogowych należących do Gminy Miasta Kołobrzeg.
Dziękujemy za dokonanaie zgłoszenia. Zespół Usterka Kołobrzeg.
4 lat temu
Do weryfikacji Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...