NIEPRAWIDŁOWE PARKOWANIE - UL. E. GIERCZAK

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 4 grudnia 2018, 17:49
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o podjęcie niezbędnych działań zmierzających do odpowiedniego oznakowania i uniemożliwienia parkowania samochodów we wskazanym miejscu na ul. E. Gierczak np. poprzez postawienie słupków, ponieważ kierowcy nagminnie parkują w tym miejscu auta niszcząc wyremontowaną nawierzchnię. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...